Poszukujemy do naszego zespołu osoby, która będzie odpowiedzialna za działania marketingowe naszej aplikacji tomHRM, którą wprowadzamy na rynek globalny.

Twoje zadania:

  • Współtworzenie strategii marketingowej produktu
  • Zarządzanie komunikacją do potencjalnych i obecnych klientów
  • Analiza i monitorowanie wskaźników KPI
  • Zarządzanie treścią w kanałach social media i stron produktowych
  • Współpraca z Content Managerem, Business Development Manager, Product Managerem
  • Współpraca z podwykonawcami

Czego oczekujemy

  • Doświadczenia min. 2-letniego w digital marketingu dla B2B
  • Nastawienia na realizację celów (OKR, leads, SaaS indicators)
  • Praktycznej znajomość narzędzi: social media (fb,ln,quora etc.), excel, Hotjar, GA, Brand24 etc.
  • Myślenia analitycznego (warto umieć liczyć jakie działania są efektywne)
  • Rozumienie problematyki UX/UI (aplikacji SaaS)
  • Excellent written and verbal communication skills in English 🙂

Mile widziane

  • Wiedza z branży HR

Co oferujemy

  • Duża dawka wiedzy, najnowsze narzędzia, zdobycie doświadczenia w pracy na rynku globalnym
  • Praca zdalna i elastyczny czasy pracy: 7-15, 8-16 lub 9-17
  • Wynagrodzenie: 4000 – 5000 PLN netto + program motywacyjny
  • Umowa B2B (pół lub pełny zakres dostępności)
  • Samodzielność w działaniu i wsparcie całego zespołu
  • Pracę ze świetnym zespołem

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h.

Zgłoszenie wyślij na adres:

Do zgłoszenia dołącz:

„Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą
z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.